Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/leanhill/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758
Andrzej Kaniewski – Lean Management – Planowanie, Zarządzanie i Optymalizacja procesu produkcji

Andrzej Kaniewski

Andrzej Kaniewski

Partner

Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy w przemyśle, z czego połowę czasu jako osoba zarządzająca produkcją/zakładem. Od początku kariery związany jestem z procesami ciągłego doskonalenia obszarów produkcyjnych (podnoszenie jakości, wydajności, EBITDA, obniżanie kosztów operacyjnych, wdrażanie nowych produktów, redukcja magazynów, zwiększanie dostępności towaru do klientów). Miałem okazję poznać szanse i ograniczenia związane z udoskonalaniem produkcji w korporacjach. Jestem pasjonatem i praktykiem: filozofii Lean, zdrowego rozsądku i piłki nożnej. Może dlatego zostałem wybrany przez wszystkie zarządzane przez ze mnie zespoły za najlepszego dotychczasowego przełożonego.

Jestem pasjonatem – praktykiem Lean.

Dotychczas pracowałem w obszarze optymalizacji produkcji i zarządzania dla: Indesit, Cemex, Morpol, Broen, Sibelco, Xella, Colgate-Palmolive, Ekoplon, Socha Signage, Mekoprint, Ergolet.